Portsmouth (Postal) Round 2014-2015

Competitie over 5 maandelijks verschoten wedstrijden (nov. 2012 – mrt. 2013) á 60 pijlen per wedstrijd, op 60 cm blazoen vanaf 20 yards (18 meter).

Deelnemende verenigingen :

Portsdown Archery Club (UK), Kirby Muxloe Archery Club (UK), Achilles Alkmaar, HBSOV Noordkop Den Helder, Eilandschutters Texel, Swarte Skeepe Texel, VAST Tytsjerksteradiel, Robin Hood Steenwijk, Saense Handboogskutters Zaandam en HBV Voltreffers Schagen

Totaal aantal deelnemende schutters : 219

De uitslagen zijn weergegeven in :

Eind Klassering / Klasse (EK), Totale Score (TS) en Hoogste Score (HS)

 

Naam                                        EK     TS        HS            Naam                               EK       TS     HS      

 

Heren Barebow                                                               Junioren Barebow

Mees Gelein                                8e       376   376            Daan Beukers                       8e      319    319

 

Heren Recurve                                                                Heren Veteraan Recurve                               

Jasper Punt                                  1e     2885   583            Theo Schouten                     9e    2676    550

Vincent Kloosterman                   9e     2697   551            Willem Kuilman                 11e    2583    531

Daniel de Zwart                         18e    2554   520            Jan de Graaff                      23e    2241    512

Jelmer Kuilman                         19e    2501   511            Rick Blokker                      24e    2138    482

Nico v. Ham                              20e    2480   512

Junioren Recurve                                          

Dames Recurve                                                               Luc Groentjes                      7e     1631    398

Jetske de Boer                             4e     2303   478            Jet Jansen                             8e    1533    362

Daisy Janssen                     19e      619    338

Heren Veteraan Longbow                                               Martijn de Graaf                 21e      432    432

Ab v.d. Wal                                 2e     2292   477

Jan Smakman                              4e     2202   455            Dames Veteraan Longbow                             

Anna Naber                          2e    1907    414

Heren Veteraan Compound                                  

Bert Ufkes                                  7e     2527   525